HK Performans GELİŞEREK ZAYIFLAMA sistemleri sizlerin olanaklarına göre iki farklı şekilde hizmet vermektedir.

* WEB TABANLI YENİ NESİL KİLOBEKÇİLİĞİ SİSTEMİ

* YATILI, TAM ZAMANLI VE KONTROLLÜ ''ZAYIFLAMA KAMPI'' SİSTEMİ

 
1-) Zayıflamak için KALICI VE HIZLI aynı zamanda SAĞLIKLI ve HEDEF ODAKLI çalışmalarımızda uyguladığımız birinci yöntem ;YENİ NESİL ZAYIFLAMA YÖNTEMİ;  WEB TABANLI ONLINE KİLOBEKÇİLİĞİ '' ANLATILMAZ YAŞANIR'' 
Kilobekçiliği Nedir?

Kişiyi sadece kilolarıyla değil, aklıyla, yaşamıyla, sorunlarıyla, en önemlisi de hayatının tüm boyutlarıyla içine alan, profesyonel bir performans ve ZAYIFLAMA DANIŞMANLIĞI sistemi olan "Kilobekçiliği Hizmeti" dostluk tadında, onun için birlikte başarmak temeli üzerine kurulu, bedenen zayıflayabilmeniz için ruhen doyuma ulaşmanızı sağlayan, zihnimize sağlam bir format atma, önyargılardan kurtulma ve sistemin bize empoze ettiği doğru bildiğimiz tüm yanlışlarından arınma, zihni özgürleştirerek, 7/24 profesyonel takip- kontrol ile kendinizi ve potansiyelinizi keşfetmek için, her seviyede farklı uygulamaları olan, Uyanma ve "Var Olan tek Doğru'yu, 'Şimdi'yi algılama çalışmaları bütünü içinde" özel bir sistemdir.

Yaşadığınız ortamı değiştirmeden, bir yerden bir yere git-gel yapmadan, mevcut yaşam şartlarında sunduğumuz bu hizmet size bir ''tuş'' kadar yakındır.
Kilobekçiliği ; Çok güçlü MOTİVASYON , TAKİP- KONTROL sistemleri, GELİŞEREK DEĞİŞİM eğitimleri ve Fiziksel aktivite, egzersiz yönlendirmeleri ve tüm bunları size verecek sağlam donanımlı ve derinliği olan rehberlerin ( kilobekçileri) sizi hedefe taşıdığı profesyonel web tabanlı Online bir süreçtir. KİLO PSİKOLOJİSİNİ çok iyi bilen, sizleri anlayan, derinden bir bağ kurabilen ayrıcalıklı bir üyelik sistemidir. Kilobekçileri tam ihtiyacınız olan zamanda karşınızdadır. Günde 8 saat sizin için bekleyen, sizi düşünen, sizinle irtibat kurmak için size yol gösteren, uzman rehber kadrosuyla, ihtiyacınız olan zamanda yanınızda olup, gereken desteği, yönlendirmeyi sunan BUTİK yani bireye özel çözümler bulabilen bir süreçtir. Vaktiniz ve şartlarınız uyduğu sürece her an Kilobekçiniz ile irtibat halinde olurken GELİŞEREK DEĞİŞİM EĞİTİMLERİNİ derinlemesine ve sınırsızca alabilirsiniz.

MikroVIP üyelik paketimiz ile üyeliğe başladığınızı varsayalım. İhtiyacınız olan tüm mikro beslenme destekleri, vitamin ,mineral ve aminoasit ve enzimler, tüm süreç boyunca fiziksel ihtiyacınızı tam karşılayacak şekilde size sunulduğu gibi tüm bu süreçleri yönetecek profesyonel uzman rehberlerimiz yani Kilobekcilerimiz sizi anlamak, dinlemek ve yönlendirmek için her an ekranın karşısında sizi bekliyor olacak. İhtiyaç halinde telefon desteği de sunulacak.

Bu desteklerdeki temel amaç; aç kalmadan, halsiz bitkin ve yorgun düşmeden, yüksek enerji ile, kendinizi iyi hissetmek için, gözünüz dönmeyecek doyumda, ruhen ve bedenen tam ihtiyacınızı tam zamanında size sunmaktır.

Bu kadar profesyonel, bu kadar heyecanlı ve bu kadar hedef odaklı bir süreçte zayıflayamamak zaten söz konusu değildir. Başaramamak artık geride kaldı! Size sadece ideal kiloda yaşamak kalsın istiyoruz. Dolayısıyla tüm süreçte düşünen biz olmak istiyoruz. Hayatınızı olumlu yönde GELİŞEREK DEĞİŞTİRMEK adına her konuda samimiyet ve güvene dayalı paylaşımlar ve yönlendirmeler sizi bekliyor olacak. Kilobekçileri sadece Kilolarınızın bekçisi değil, tüm geleceğinizin daha aydınlık yaşanması için çok yönlü güçlü rehberlik hizmeti veren aynı duygudaşlığı yaşamış özel insanlardan oluşmaktadır. Sizi zayıflatmak ve bu süreçteki tüm detayları düşünmek bizim işimiz olsun. Siz sadece kendinize yakışan kiloda yaşamanın, ince, fit ve düzgün bir fiziğe sahip olmanın dayanılmaz hafifliğini yaşayarak geleceğinizi değiştirmenin heyecanını ve yeni hayallerinizin planını yapın. HK Performans'a ait tüm yazılı başarı hikayelerinin %98'ini WEB TABANLI KİLOBEKÇİLİĞİ sistemi üyelerinin yazdığı mektuplar oluşturmaktadır. Bu sistem en az KAMP kadar etkili olmakla birlikte, zamanı ve imkanı yeterli olmayan herkes için dünyada alternatifi olmayan kıyası yapılmayacak ideal zayıflama sistemidir.

2-) Zayıflamak için KALICI VE HIZLI aynı zamanda SAĞLIKLI ve HEDEF ODAKLI çalışmalarımızda uyguladığımız ikinci yöntem ;

YATILI, TAM ZAMANLI VE KONTROLLÜ ZAYIFLAMA KAMPI SİSTEMİ :En fazla 8-10 kişilik olan BUTİK Kamp programında birbirinden farklı HEDEF ODAKLI ama bir o kadar da eğlenerek kalıcı zayıflayacağınız bu sistemde ZAYIFLAYAMAMAK diye bir durum söz konusu değildir. Her şey Üstün Performans Hocamız HALİL KARGULU kontrolünde ve yönlendirmesinde olmakta ve kendisi tüm tecrübelerini ilk ağızdan bire bir sunmaktadır.

HK Performans KAMP sisteminde bulunduğunuz süreçte fiziksel ihtiyacınız kadar tüketmeyi, miktar algısını öğreneceksiniz. Fiziksel ya da Ruhsal tüm ihtiyaçlarınız kamp yetkilileri tarafından organize edilirken size sadece eğlenmek, keyifli aktivitelere katılmak, eğitim sohbetleri ile bilincinizi değiştirmek için çaba harcamak kalıyor. HK Kamp sistemi sizin adınıza düşünen uzman rehberlerin olduğu bir sistemdir.

Yatılı kamp çalışmalarımızı www.hk.com.tr sitemizden detaylı inceleyebilirsiniz. HK Performans'a ait Başarı VİDEO'larının % 98 'i YATILI ZAYIFLAMA KAMPIMIZDA alınan sonuçları yansıtmaktadır.

NOT: Yazılı olarak okuduğunuz tüm başarı mektupları KİLOBEKÇİLİĞİ sistemi üyelerinin sonuçlarını, video ile izlediğiniz tüm üyelerimiz ise yatılı ZAYIFLAMA KAMPIMIZI temsil eden sonuçları sunmaktadır.

İster yatılı, ister web tabanlı olsun yeter ki ZAYIFLAMAK gibi hayaliniz olduğunu bilelim... HK size hak ettiğiniz ideal kiloyu sunmaktadır.

EK AÇIKLAMA: Gerek web tabanlı, gerek zayıflama kampı süreci olsun, KALICILIK için toplam süreç olarak kendinize 9 ay 10 gün verebildiğinizde tüm geleceğiniz değişecektir.

9 ay 10 günlük süreç zayıflamak için ihtiyaç duyduğumuz bir süreç değildir. Farklı kilolarda 1-2 ayda bazen de kiloya bağlı olarak 3-4 ayda ideal kiloya ulaşılsa da ALGI, ALIŞKANLIK DEĞİŞİMİ VE ZİHİNSEL DEĞİŞİMLER, DÜŞÜNCELERİNİZDEKİ size zarar veren kalıplardan kurtulmak için GELİŞEREK DEĞİŞİM eğitimlerini toplam 9 ay 10 güne tamamlamak sizin hedefiniz olmalıdır.

Kamp ile sürece başlayan arkadaşlarımız en az 1 ay süre ile başlasalar da imkanları uygunsa 2-3 aya kadar kampta kalabilmektedirler. Kampta ne kadar kalınırsa kalınsın sonrası yine uzaktan eğitim sistemleri ile süreci 9 ay 10 güne taşımak HK Performans'ın temel hedefidir. Bu kadar süre kesintisiz kendine değer veren herkes geleceğinizi çok yönlü değiştirebilir.

2-3 ay gibi bir zamanda ideal kilosuna gelip ''TAMAM BEN OLDUM, artık kendim yapabilirim!'' düşüncesine kapılan bazı arkadaşlarımız olsa da zamanla 9 ay 10 gün neden ısrar ettiğimizi daha iyi anlayacaklardır. KALICILIK ideal kiloya gelmeniz değil, ZİHNİNİZİ VE BAZEN KARAKTERİNİZİ değiştirmeyi göze alabilmektir. Çevrenize karşı HEDEF ODAKLI baskın bir karakter oluşturmayı siz başaramazsanız, ÇEVRENİZ BASKIN KARAKTERLİ KİŞİLER sayesinde sizi tekrar eski kilonuza hatta daha fazlasına getirdiğinde 9 ay 10 günde ısrar ettiğimizi daha iyi anlayabilirsiniz.

''HK'' size sadece gerçekleri söyler ve sadece gerçeklerle yol alır. Size gerçekler üzerine kurulu GELECEĞİ YAŞATIR. Gerçeklerin olmadığı bir ortam, deniz kumundan yapılmış bir bina gibidir. Bir gün çöker...


 

HK Performans; Bedenen zayıflayabilmeniz için, ruhun doyuma ulaşmasını sağlayacak %100 kesin çözümler sunarak, Üstün Performansı, eğitim ve çok yönlü çalışmalar ile Dünyanın en iyi kalıcı kilo verme sistemini sizlere sunar. %100 sağlıklı, hızlı ve sürdürülebilir zayıflama süreci ayrıcalıklarını, Zayıflama Atölyesi çalışmalarında bulabilirsiniz. Uygulanan eğitim programının web tabanlı geliştirilmiş şekli ZAYIFLAMA OKULU sisteminde sizlere sunulmuştur.

Hangi kiloda olursanız olun Gelişerek Değişim Modelinde, kendinizi keşfetmeden, vücudunuzu okumasını öğrenmeden, düşünceleri hedefe uyumlu hale getirmeden, beyninizi sağlam bir şekilde formatlamadan ve tüm önyargılarımızdan kurtulmadan bunu gerçek anlamda kalıcı olarak başarmanız İMKANSIZDIR...

İşte biz bu imkansızı gerçekleştirmek için sizi özellikle en az 3 aylık bir eğitim ve değişim süreci olan web tabanlı butik, Online ZAYIFLAMA OKULU'na davet ediyoruz..

Bu güne kadar pek çok şey denedim ama başaramadım diyenler, web sayfamızda bulunan pek çok farklı makaleyi sıkılmadan tekrar tekrar okumalı ve gerçekte hiçbir şey yapmadıklarını görmelidirler. İşe yaramaz pek çok şeyi denemek, pek çok yanlışın içine düşmek, sizi zayıflatmaz. Unutmayın ki; pek çok yanlış, tek bir doğru etmemektedir. Kendi dışınızda denediğiniz her şey, sömürü düzeninin bir parçasıdır. Zihinleri tutsak edilmiş insanlar, bu küçük parçalardan medet umarak, tüm umutlarını kaybederler, kendini keşfeden ve gerçekleri öğrenerek, zihnini bu tutsaklıktan kurtaran, özgür iradesi ile seçim yapabilen, önceliklerini; doğru şiddette, doğru yoğunlukta zihne iletmeyi öğrenen insanlar ise SAĞLIKLI, KALICI, ideal kiloda bir yaşamı hak edeceklerdir. ZAYIFLAMAK, Sağlıklı ideal kiloda kalıcı bir şekilde yaşamak, bir hak ediş olmalı, bütünü görmeli, onu yaşamalı ve zihnimizi başkalarının dayatmalarından arındırarak, özgür irademizle, önceliklerimizin farkında olarak hayatı yaşamalıyız.

Mevcut yaşam şartlarında her hangi bir yere gitmeden kendi şehrinde, kendi ev veya iş yerinde online olarak
hızlı zayıflamak, sağlıklı ve kalıcı kilo vermek isteyenler için Kilobekçiliği idealdir. Gelişerek değişim ve kalıcı zayıflama ile ideal kiloda sağlıklı ve mutlu bir geleceğin kapılarını aralamak için HK Performans'ın çalışmalarına katılmanızı öneririz.

?
İDDİA EDİYORUZ!

 Dünya'da; "HK Performans" Uygulamalarından, daha başarılı ve daha profesyonel; Üstün Performans, Zayıflama & İdeal kiloyu koruma sistemine sahip, "HK" yoğunluğunda ve kalitesinde hizmet veren, aynı duygudaşlığı hissettiren ve sonunda 3-5 satır değil, sayfalarca orijinal başarı mektubu yazdırabilecek.

%100 çözüm sunumları ile kalıcılık ve sürdürülebilir çalışmalarda alternatif olabilecek;

Tek bir KİŞİ ve KURUM veya YÖNTEM gösterin! Ücretsiz 7/24/365 STAR VIP üyelik HEDİYE EDİYORUZ!

 Araştırmak sizden, kanıtlaması bizden. Çözüm için işte size fırsat, bu ayrıcalıklı çalışmalardan yararlanmak ve HK Performans Üyelik için lütfen üye danışmanızdan bilgi alınız.

Düşünce ve algımızı değiştirmeden, ruhsal bütünlük sağlayıp, bütünün tüm parçalarını bir araya getirmeden, gerçeklerle yüzleşerek, tecrübeye dayalı, güçlü motivasyon ve profesyonel takip kontrol sistemi olmadan ''KALICI ZAYIFLAMAK'' imkansızdır... Sağlıklı, kalıcı ve sürdürülebilir şekilde, ideal kiloda kaliteli bir yaşam için, Dünya'da alternatifsiz tek adres "HK Performans" kurumsal çözümleridir.

ZAYIFLAMAK, Sağlıklı ideal kiloda kalıcı bir şekilde yaşamak, bir hak ediş olmalı, bütünü görmeli, onu yaşamalı ve zihnimizi başkalarının köleliğinden kurtararak, özgür irademizle önceliklerimizin farkında hayatı yaşamalıyız.

Kilobekçiliğini tanımlarken şunu söylemiştik;

"SİZİNLE GÜLÜP, SİZİNLE AĞLAYAN, KISACA SİZİNLE YAŞAYAN Kilobekçiniz ile Sağlığınızdan ödün vermeden, KALICI VE Potansiyelinizdeki en iyi sonucu almak, hedefe ulaşmak, artık çok daha kolay!

Biz taahhüt ettiğimiz her şeyi, Hayali gerçeğe dönüştürmek için, her türlü fedakârlığı yapıyoruz. Biz sizi değiştirmeye hazırız peki ya SİZ HAZIR MISINIZ?"KİLOBEKÇİLİĞİ" "ZAYIFLAMA OKULU" Üyelik Özelliği ve kapsamı ;

· Kişiye Özel Web sayfası üyeliği - Anlık takip kontrolü
· Bilgi ve Tecrübeye dayalı Güçlü Motivasyon ve Süreklilik
· İhtiyaca ve Mevcut duruma göre değişen S.Y.programları
· Web tabanlı Özel Takip kontrol sistemi ile her gün takip kontrol
· Online destek ( 09.30.-18.00. arası sınırsız )
· Kişiye odaklı 1 kilobekcisi ile süreç desteklenir...
· Anlık ileti Sistemi ile web üzerinden 7/24 Sınırsız Mesajlaşma
· Sayfa üzerinden sınırız normal mesajlaşma
· % 100 başarı ve tamamen bireysel "kişi odaklı" çalışma düzeni
· Samimiyet ve Profesyonel hizmet anlayışı

"MIKRO & VIP" Üyelik özelliği ve kapsamı ;

· Üyelik içeriğine göre Özel Ürün destekleri ( üyelik detayı bkz.)
· Kişiye Özel Web sayfası üyeliği - Anlık takip kontrolü
· Bilgi ve Tecrübeye dayalı Güçlü Motivasyon ve Süreklilik
· İhtiyaca ve Mevcut duruma göre değişen S.Y.programları
· Web tabanlı Özel Takip kontrol sistemi ile her gün takip kontrol
· MIKRO Hizmet destek süreci ( 09.30.-18.30. arası sınırsız )
· VIP Hizmet destek süreci ( 7/24 Sınırsız Destek )
· Mikro-VIP üyelik arada ihtiyaca göre Telefon desteği vardır.
· Anlık ileti Sistemi ile web üzerinden 7/24 Sınırsız Mesajlaşma
· Sayfa üzerinden sınırsız normal mesajlaşma
· % 100 başarı ve tamamen bireysel "kişi odaklı" çalışma düzeni
· Mikro Üyelik'te, 1 Kilobekçisi
· VIP Üyelik'te 2 Kilobekçisi ile süreç çok yönlü desteklenir...
· Samimiyet ve Profesyonel hizmet anlayışı

 

İletişim için TIKLAYINIZ


HK PERFORMANS EĞİT. & DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ.