HK PERFORMANS FARKI: KANITLA+GÖSTER = KAZAN !

İDDİA EDİYORUZ!

Zayıflama ve Performans Çalışmalarımızda Sağlıklı, Hızlı ve Kalıcı kilo vermek için;

% 100 Başarı Odaklı !
% 100 Kişiselleştirilmiş !
İnsana Gerçek Anlamda Değer Veren !
Bizim Kadar Çok Başarı Hikayesi Olan !
Kilo=Şişman Psikolojisinde Uzmanlaşmış !
7/24 Hizmet Anlayışımız !
&
Etkin Takip ve Kontrol Sistemimizle, Standartlarla Yetinmeyip Farkını, Samimiyetini ve Profesyonelliğini Her Zaman Gösteren !
&

SİZİNLE GÜLEN, SİZİNLE AĞLAYAN KISACA SİZİNLE YAŞAYAN ! "KİLOBEKÇİLERİNİZ" İle

HK Performans Hizmetlerinden
Daha Kalitelisini, Daha Etkilisini,
Web Uygulamalarımızdan Daha Donanımlısını
Bulun veya Adresini Gösterin...

ÜCRETSİZ V.I.P ÜYELİK KAZANIN !

Bizler HK Performans Olarak Kendimize Güveniyoruz...

Peki Ya Siz? Daha Ne Kadar Erteleyip, Zaman Kaybedeceksiniz?

****

"Bir insanı sevmekle başlayacak her şey" demiş ozan... Biz de
"Kendine inanmakla başlayacak her yeniden doğuş" diyoruz.

Ve şimdi; bedenimizi, beynimizi ve iç dünyamızı keşfederek, bir anlamda da bu hastalığa, fazla kilolarımıza hoşçakal deme zamanıdır...

Obezite; BÜYÜYEN BEDENLERDE KÜÇÜLEN DÜNYALAR YARATARAK, KÜÇÜLEN DÜNYAMIZDA VARLIK SAVAŞI VERMEKTİR...

"Geleceği Satın Alabilecek Tek Şey, "ŞİMDİ." Olduğuna Göre

ŞİMDİ; Başlamaya Başlamanın En Uygun Zamanıdır...

Yakın gelecekte köklü bir değişimin kapılarını sizler için araladık. Hızlı, sağlıklı ve kalıcı zayıflamak için bu kapıdan ilk adımı atacağınız gün bugündür.

Sağlıklı kilo vermek, Gelişerek Zayıflamak için alternatifsiz tek adres HK Performans'tır.

----------------

ETİKET: zayıflama okulu, sağlıklı zayıflama okulu, zayıflama okulunda kalıcı zayıflama, sağlıklı ve kalıcı zayıflama,kalıcı zayıflama sistemi,kalıcı zayıflatan online sistem, online zayıflama sistemi, zayıflama başarıları, online zayıflama başarıları, online kilobekçiliği, online kilobekçiliği üyelik, online zayıflama okulu sistemi, HK Performans Zayıflama Programı, gelişerek zayıflama programı, Dünyanın en başarılı zayıflama sistemi, Türkiye'nin en başarılı zayıflama sistemi, kilobekçiliği, online kilobekçiliği, gelişerek zayıflama, gelişerek değişim

 
 
HK Performans Farkı İle  KİLO KARDEŞLİĞİ Uygulaması

  

 

Aktif üyelerimiz için Kilobekçiliği hizmetimiz takip-kontrol sistemi ve profesyonel bir destek olarak devam ederken; gönüllülük esasına dayanan ve herhangi bir zorlama olmadan mevcut aktif üyelerin hedefe giden yolda birlikte yürümelerine olanak sağlayan, kendi aralarında da iletişim kurabilmelerini mümkün kılan, sıkı bir dostluk ve karşılıklı motivasyon esasına dayanan özel bir uygulamadır.

 

Omder ailesine katılan her birey, zayıflama sürecinde ilk 1 ay kendisinden önce kayıt olmuş ve benzer özelliklere sahip olan bir başka üyemizi zayıflama kardeşi olarak kabul eder. Aynı üyemiz yaklaşık olarak bir aylık süreyi tamamladığında, aramıza katılan bir başka üyemizi kilokardeşi yaparak hedefe giden yolda el ele yürür. Mutlak başarıyı yakalamak için bu birlikteliklerden güç alarak, gerçek huzur ve mutluluğa erişmek adına hep birlikte mücadele edeceğiz.

 

Kilokardeşliği Uygulaması


-Karşılıklı motivasyon ve moral verme

-Süreklilik sağlama

-Her türlü sıkıntı ve stresi paylaşma

-Herhangi birimiz yere düştüğünde, zikzaklar çizdiğinde, hedefi şaşırdığında veya tökezlediğinde; el ele verip onu kaldırarak yeniden hedefe uygun düşünce ve eylemlerle  yola devam etmesini sağlama

-H.K. Performans farkı ile dostluk tadında ve birlikte başarma esaslarına  dayanan, aktif üyelerimize sunulan ayrıcalıklı bir uygulamadır. 

 

Kilokardeşinizin olması için

 

-Yeni başlayan üyemize profesyonel kilobekçilerinin yanı sıra, en az 1 ay önce zayıflama programına başlamış olan ve belirli bir eğitim alıp 'gelişerek' zayıflayan, ayrıca bu süreçte olgunlaşarak bilgi birikimini arttırmış ve bazı engebeli yollardan geçerek vücudunu tanımak adına kendini gözlemlemiş, kilokardeşliği için uygun görülen bir veya iki arkadaşımızı, yeni başlayan üyelere kilokardeşi belirleyerek onlara her noktada yardımcı olmaya çalışmak gerekmektedir.

 

-Birinci ayınızı tamamladığınızda ise kilokardeşinizin yanı sıra yeni başlayan üyelerden uygun görülen kişileri de size kilokardeşleri olarak değerlendirip bu süreçte kazandığınız tecrübeleri kendi dışınızdaki kişilere de yansıtarak zayıflama heyecanını yaşarken diğer üyelerimize de yardımcı olup onların da mutluluklarına ortak olabilirsiniz.

 

Kısaca;

 

 Zayıflama sürecinde sizden önce üye olmuş 1-2 kilokardeşiniz ile devam ederken belli bir olgunluğa ve tecrübeye ulaştığınızda, yeni gelen 1-2 üyemizin kilokardeşi olarak Omder ailesinin samimi ve 'hep birlikte başarmak ' düşüncesi üzerine kurulu kilobekçiliği hizmetini en iyi şekilde sizinle tamamlamış olacağız.  

 

Tüm bu aşamalarda profesyonel Kilobekcileriniz her zaman ayrıca yanınızda olacaktır...

 

Hk Performans olarak bu kadar farklılık yaratmak ve sizi amaca yönelik sonuçlar almanız için her yönde desteklemekteki amacımız, yaşadığınız psikolojik ve sosyal sorunların farkında olmak ve bir an önce hedefe ulaşmanız için tüm gayretimiz ile size yardımcı olmaya çalışmaktır...

 

Web sayfamızın bütününde göreceğiniz gibi sizin hedefe ulaşmanız hızlı sağlıklı ve kalıcı zayıflamanız için bu kadar ayrıcalıklı uygulamalar varken halâ ne bekliyorsunuz?

 

Artık karar vermek ve sunmuş olduğumuz ayrıcalıkları yaşamak için sizleri omder ailesinde  görmek istiyoruz... Gelin zayıflayın, huzurlu ve mutlu olun ve bu mutluluğu paylaşın... 

En Etkili Zayıflama Yöntemi tartışmasız HK Performans kurumsal sunumlarıdır.

Sağlıklı kilo vermek ve kalıcı zayıflamak için Kilobekciliği sistemini detaylıca incelemelisiniz.


ETİKET: kilo kardeşliği, kilo kardeşliği nedir, online kilo kardeşliği, kilo kardeşliği uygulaması, kilobekçiliği, kilobekçiliği sistemi, kilobekçiliği uygulaması, kilobekçiliği yorumları, online kilobekçiliği yorumları, kilobekçiliği ve kilo kardeşliği

 

ÜSTÜN PERFORMANS  VE BİREYSEL DANIŞMANLIK HİZMETİTeknolojik gelişmeleri kendi alanında uygulayarak zayıflama konusunda başarılı bir tablo çizen ekibimiz, sizi üstün performans sorunlarınızda da kesin çözüme ulaştırıyor.

Kendi alanında yetkinliklerini ciddi projelerle kanıtlamış uzmanlarımız, Ortho Moleküler Tıbbi içerik, mikro ve bitki özlü beslenme uygulamalarının yanı sıra psikolojik destek de vererek, sizlere sağlık konusunda sınırsız bir dünyanın kapısını aralıyor.

Sağlığınızın ötesinde yaşam kaliteniz ve kişisel hedefleriniz doğrultusunda performansınızı artırma isteğiniz varsa, uzman kadromuzun bu alanda yaptığı çalışmalardan faydalanabilirsiniz. Ulusal ve uluslararası birçok projede, üst düzey spor camiasında ve gerek yurtiçi gerekse yurtdışında birçok başarıya imza atmış sporcularla birebir çalışmalar yaparak en verimli sonuçları alan Hk performans & Psikolog Semir Berber ve ekibi, sizi de istediğiniz performansa kavuşturacaktır.

Sağlık sorununuz ne kadar karmaşık ve içinden çıkılmaz gibi görünse de farklı alanlarda uzmanlaşarak başarısını kanıtlamış bir ekip, sağlığınıza kavuşmanızda önemli adımlar atmanızı sağlayacaktır. Tamamen doğal içeriklerle yapılan destek uygulamaları seçen uzmanlarımız, hiçbir yan etkisi olmadığı garanti edilen ayrıcalıklı değerdeki ürünleri kullanmaktadır.

 

Çalışıyorsanız ;

 

İş verimliliğinizin yükselmesi 

Algılamalarınızın güçlenmesi

Fiziksel performansınızın artması

Kendinizi daha dinç ve iyi hissetmek için

 

Sporcu iseniz;

 

En iyi sonuçlar ve en üstün performans

Dayanaklılığınızın artması

Kondisyonunuzun  yükselmesi

Her branşta rakipsiz olmak için

 

 

Özel Ders Alabileceğiniz Danışmanlarınız

 

Halil KARGULU : Üstün performans Uzmanı ve Dünyanın en hızlı ve farklı sürelerde en çok zayıflayan İnsanı; Dünyanın en iyi zayıflama ve profesyonel takip kontrol sistemi olan 7/24 sınırsız destek felsefesinde kurulan "Online Kilobekciliği" sisteminin Kurucusu, "Omder" başkanı ve TSK Milli takımı Kondisyoner & Performans uzmanı ayrıca    "Vucudun Şifresi 1-2 " Kitap yazarı

 

Üstün performans ve Mikro Beslenme  Uzmanı O.D.T.Ü. Psikoloji mezunu, Almanya / GİESSEN-DA Akademi Tıbbi Antrenman ve Performans Uzmanlığı ve 1986 yılından bu yana 23 yaş altı  42.195 metre  Olimpik Maraton Branşında Türkiye Rekortmeni. 23 yıldır halâ rekoru kırılamamıştır.

 

Serkan YILMAZ   ( Samuray Serkan ) : 8 kez üst üste Türkiye Şampiyonu; A1 ve K1 ve Taekwon do-Kickbox Avrupa ve Dünya şampiyonu  ve Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Yüksek Okulu, eğitmen...

 

En iyi olmak için, en iyilerle çalışmalısınız...

 

HK Performans farkı ile 'Üstün Performans Çalışmaları'na katılın... 

 

 

A-    PSİKOLOJİK ALANDA

 

·         Stabilizasyon

·         Kişilik Gelişimi & Değişimi

·         Motivasyon ile Vizyon Kazandırma

·         Yaşam Tarzı Boyutunda Danışmanlık ve Uygulamalarının                  Yapılması

 

B-    TIBBİ ANLAMDA

 

          Antrenman Altyapı Analizleri,

          Bunların sonuçlarına göre;

·         Sakatlanmalara Tedavi Desteği ( Rehabilitasyon )

·        nbsp; Her türlü Bedensel Ön Korunma Uygulamaları ( Profilaksi )

·         Amaca Yönelik Antrenman Yönlendirme

·         Mikro Beslenme Özel Desteği ile hedeflere ulaşmayı
               hızlandırma

 

C-     ÜSTÜN PERFORMANS ALANINDA

 

·         Testler ve Değerlendirmelerin Yapılması

                    ·        İş Verimliliği Arttırma & Müsabaka Form Çizgisini 
                             Yükseltme

·         Formda Kalma Süresinin Denetimi ve Sürekliliğine Yönelik  

          Desteklenmesi

 

  

Yukarıdaki bireysel danışmanlık hizmeti, toplamda 12-13 haftalık (3 aylık) bir süreci kapsamaktadır. Haftada en az 2 seans ve her seans en az 90 dakikalık zamanı kapsamaktadır.

 

Tüm bu hizmetler; HK Performans garantisinde Psikolog ve Üstün performans Uzmanları tarafından bireysel olarak verilecektir.

 

( Mikro beslenme destekleri, ihtiyaç durumuna göre maliyetiyle ayrıca tedarik edilecektir. )

SAĞLIKLI, ZİNDE VE MUTLU GÜNLER DİLEKLERİMİZLE

 

HK Performans & Zayıflama Danışmanlığı Ltd. Şti.

 

 

YENİ:  3+7 Günlük  Hızlandırılmış  Gelişerek Değişim, Gelişerek Zayıflama, Eğitim MODEL  Programı için tıklayınız.

 

http://www.vucudunsifresi.com/tr-tr/prodDetail.asp?Pid=20 İDDİAYA GİR ZAYIFLA -  İDDİAYI KAZAN ÖDE


Eşiniz, kardeşiniz, anneniz, babanız; hatta ailenizde en yakınınız ya da çevrenizdeki tanıdıklarınız sizin zayıflayamayacağınızı söyleyip bir de bunun üzerine iddiaya giriyorsa,

Zayıflayabileceğiniz konusunda güvenmeyip 'Sen zayıflayamazsın, hadi zayıfla da sana şunu alayım' diye başlayan ve 'hadi bakalım göreyim de şunu bile yapacağım' iddialarıyla(!) devam eden konuşmalarıyla size olan güvensizliklerini her konuda dile getiriyorsa

 

 işte FIRSAT:

Artık o iddiaya girin ve HK. Performans farkı ile kilobekçiliği sisteminde zayıflayın; size güvenmeyen hatta inanmayan herkese gününü gösterin!


ZAYIFLAYIN KAZANIN-KAZANIN ÖDEYİN...


Hem ruhen hem de bedenen değişerek, gelişerek zayıflayın, dolayısıyla iddiayı kazanın ve keyfini yaşayın...


'İddiaya Gir Zayıfla' Üyeliği Şartı:
1)İddianın kesin ve yazılı beyanının  olması
2)İddia konusunun net bir kilo ile belirlenmesi
3)İddia sürecinin açıkça belirtilmesi
4)İddianın kazanılması halinde, üyelik ücretinin üyelik seçeneklerine göre %50 fazlası ile ödeme garantisinin verilmesi

Söz konusu üyeliğin onayı, H.K. Performans yönetimi tarafından verilir ve H.K.'nın uygun gördüğü, gerçekçi yaklaşımlarda bulunan iddia sahipleri ile birebir konuşularak üyelik başlatılır.

 

Bu üyelik için lütfen üye danışmanız ile konusunuz... 

 

bkz: iletişim

Sağlıklı kilo vermek ve hızlı kilo vermek için alternatifsiz tek yol, ONLİNE ZAYIFLAMA OKULU GELİŞEREK DEĞİŞİM eğitimleridir.

ETİKET: zayıflama, kalıcı zayıflama, sağlıklı ve kalıcı zayıflama, gelişerek zayıflama, zayıflama garantisi, kesin zayıflama, en güvenilir zayıflama yöntemi, en çok zayıflatan zayıflama yöntemi, hızlı zayıflama, sağlıklı kilo verme, hızlı kilo verme, sağlıklı ve kalıcı kilo verme, en etkili zayıflama yöntemi, HK Performans gelişerek değişim


 

HK Performans GELİŞEREK ZAYIFLAMA sistemleri sizlerin olanaklarına göre iki farklı şekilde hizmet vermektedir.

* WEB TABANLI YENİ NESİL KİLOBEKÇİLİĞİ SİSTEMİ

* YATILI, TAM ZAMANLI VE KONTROLLÜ 
''ZAYIFLAMA KAMPI'' SİSTEMİ


1-) Zayıflamak için KALICI VE HIZLI aynı zamanda SAĞLIKLI ve HEDEF ODAKLI çalışmalarımızda uyguladığımız birinci yöntem;


 

YENİ NESİL ZAYIFLAMA YÖNTEMİ; 
WEB TABANLI ONLINE 
KİLOBEKÇİLİĞİ ''ANLATILMAZ YAŞANIR''Kilobekçiliği Nedir?

Kişiyi sadece kilolarıyla değil, aklıyla, yaşamıyla, sorunlarıyla, en önemlisi de hayatının tüm boyutlarıyla içine alan, profesyonel bir performans ve 
ZAYIFLAMA DANIŞMANLIĞI sistemi olan "Kilobekçiliği Hizmeti" dostluk tadında, onun için birlikte başarmak temeli üzerine kurulu, bedenen zayıflayabilmeniz için ruhen doyuma ulaşmanızı sağlayan, zihnimize sağlam bir format atma, önyargılardan kurtulma ve sistemin bize empoze ettiği doğru bildiğimiz tüm yanlışlarından arınma, zihni özgürleştirerek, 7/24 profesyonel takip- kontrol ile kendinizi ve potansiyelinizi keşfetmek için, her seviyede farklı uygulamaları olan, Uyanma ve "Var Olan tek Doğru'yu, 'Şimdi'yi algılama çalışmaları bütünü içinde" özel bir sistemdir.

Yaşadığınız ortamı değiştirmeden, bir yerden bir yere git-gel yapmadan, mevcut yaşam şartlarında sunduğumuz bu hizmet size bir ''tuş'' kadar yakındır.Kilobekçiliği; Çok güçlü MOTİVASYON , TAKİP- KONTROL sistemleri, GELİŞEREK DEĞİŞİM eğitimleri ve Fiziksel aktivite, egzersiz yönlendirmeleri ve tüm bunları size verecek sağlam donanımlı ve derinliği olan rehberlerin (kilobekçileri) sizi hedefe taşıdığı profesyonel web tabanlı Online bir süreçtir. KİLO PSİKOLOJİSİNİ çok iyi bilen, sizleri anlayan, derinden bir bağ kurabilen ayrıcalıklı bir üyelik sistemidir. Kilobekçileri tam ihtiyacınız olan zamanda karşınızdadır. Günde 8 saat sizin için bekleyen, sizi düşünen, sizinle irtibat kurmak için size yol gösteren, uzman rehber kadrosuyla, ihtiyacınız olan zamanda yanınızda olup, gereken desteği, yönlendirmeyi sunan BUTİK yani bireye özel çözümler bulabilen bir süreçtir. Vaktiniz ve şartlarınız uygun olduğu sürece her an Kilobekçiniz ile irtibat halinde olurken GELİŞEREK DEĞİŞİM EĞİTİMLERİNİ derinlemesine ve sınırsızca alabilirsiniz.

51_kilo_zayıflama

Mikro VIP üyelik paketimiz ile üyeliğe başladığınızı varsayalım. İhtiyacınız olan tüm mikro beslenme destekleri, vitamin, mineral ve aminoasit ve enzimler, tüm süreç boyunca fiziksel ihtiyacınızı tam karşılayacak şekilde size sunulduğu gibi tüm bu süreçleri yönetecek profesyonel uzman rehberlerimiz yani Kilobekcilerimiz sizi anlamak, dinlemek ve yönlendirmek için her an ekranın karşısında sizi bekliyor olacak. İhtiyaç halinde telefon desteği de sunulacak.

Bu desteklerdeki temel amaç; aç kalmadan, halsiz bitkin ve yorgun düşmeden, yüksek enerji ile kendinizi iyi hissetmek için, gözünüz dönmeyecek doyumda, ruhen ve bedenen tam ihtiyacınızı tam zamanında size sunmaktır.

Bu kadar profesyonel, bu kadar heyecanlı ve bu kadar hedef odaklı bir süreçte zayıflayamamak zaten söz konusu değildir. Başaramamak artık geride kaldı! Size sadece ideal kiloda yaşamak kalsın istiyoruz. Dolayısıyla tüm süreçte düşünen biz olmak istiyoruz. Hayatınızı olumlu yönde GELİŞEREK DEĞİŞTİRMEK adına her konuda samimiyet ve güvene dayalı paylaşımlar ve yönlendirmeler sizi bekliyor olacak. Kilobekçileri sadece Kilolarınızın bekçisi değil, tüm geleceğinizin daha aydınlık yaşanması için çok yönlü güçlü rehberlik hizmeti veren aynı duygudaşlığı yaşamış özel insanlardan oluşmaktadır. Sizi zayıflatmak ve bu süreçteki tüm detayları düşünmek bizim işimiz olsun. Siz sadece kendinize yakışan kiloda yaşamanın, ince, fit ve düzgün bir fiziğe sahip olmanın dayanılmaz hafifliğini yaşayarak geleceğinizi değiştirmenin heyecanını ve yeni hayallerinizin planını yapın. HK Performans'a ait tüm yazılı başarı hikayelerinin %98'ini WEB TABANLI KİLOBEKÇİLİĞİ sistemi üyelerinin yazdığı mektuplar oluşturmaktadır. Bu sistem en az KAMP kadar etkili olmakla birlikte, zamanı ve imkanı yeterli olmayan herkes için dünyada alternatifi olmayan kıyası yapılmayacak ideal zayıflama sistemidir. 

33_kilo_zayıflama

2-) Zayıflamak için KALICI VE HIZLI aynı zamanda SAĞLIKLI ve HEDEF ODAKLI çalışmalarımızda uyguladığımız ikinci yöntem;

YATILI, TAM ZAMANLI VE KONTROLLÜ ZAYIFLAMA KAMPI SİSTEMİ:  En fazla 8-10 kişilik olan BUTİK Kamp programında birbirinden farklı HEDEF ODAKLI ama bir o kadar da eğlenerek kalıcı zayıflayacağınız bu sistemde ZAYIFLAYAMAMAK diye bir durum söz konusu değildir. Her şey Üstün Performans Hocamız HALİL KARGULU kontrolünde ve yönlendirmesinde olmakta ve kendisi tüm tecrübelerini ilk ağızdan bire bir sunmaktadır.

HK Performans KAMP sisteminde bulunduğunuz süreçte fiziksel ihtiyacınız kadar tüketmeyi, miktar algısını öğreneceksiniz. Fiziksel ya da Ruhsal tüm ihtiyaçlarınız kamp yetkilileri tarafından organize edilirken size sadece eğlenmek, keyifli aktivitelere katılmak, eğitim sohbetleri ile bilincinizi değiştirmek için çaba harcamak kalıyor. HK Kamp sistemi sizin adınıza düşünen uzman rehberlerin olduğu bir sistemdir.

51_kilo_zayıflama

Yatılı kamp çalışmalarımızı www.hk.com.tr sitemizden detaylı inceleyebilirsiniz. HK Performans'a ait Başarı VİDEO'larının % 98 'i YATILI ZAYIFLAMA KAMPIMIZDA alınan sonuçları yansıtmaktadır.

NOT: Yazılı olarak okuduğunuz tüm başarı mektupları KİLOBEKÇİLİĞİ sistemi üyelerinin sonuçlarını, video ile izlediğiniz tüm üyelerimiz ise yatılı ZAYIFLAMA KAMPIMIZI temsil eden sonuçları sunmaktadır.

İster yatılı, ister web tabanlı olsun yeter ki ZAYIFLAMAK gibi hayaliniz olduğunu bilelim... 
HK size hak ettiğiniz ideal kiloyu sunmaktadır.

EK AÇIKLAMA: Gerek web tabanlı gerek zayıflama kampı süreci olsun, KALICILIK için toplam süreç olarak kendinize 9 ay 10 gün verebildiğinizde tüm geleceğiniz değişecektir.

9 ay 10 günlük süreç zayıflamak için ihtiyaç duyduğumuz bir süreç değildir. Farklı kilolarda 1-2 ayda bazen de kiloya bağlı olarak 3-4 ayda ideal kiloya ulaşılsa da ALGI, ALIŞKANLIK DEĞİŞİMİ VE ZİHİNSEL DEĞİŞİMLER, DÜŞÜNCELERİNİZDEKİ size zarar veren kalıplardan kurtulmak için GELİŞEREK DEĞİŞİM eğitimlerini toplam 9 ay 10 güne tamamlamak sizin hedefiniz olmalıdır.

52_kilo_zayıflama

33_kilo_zayıflama

Kamp ile sürece başlayan arkadaşlarımız en az 1 ay süre ile başlasalar da imkanları uygunsa 2-3 aya kadar kampta kalabilmektedirler. Kampta ne kadar kalınırsa kalınsın sonrası yine uzaktan eğitim sistemleri ile süreci 9 ay 10 güne taşımak HK Performans'ın temel hedefidir. Bu kadar süre kesintisiz kendine değer veren herkes geleceğinizi çok yönlü değiştirebilir.

2-3 ay gibi bir zamanda ideal kilosuna gelip ''TAMAM BEN OLDUM, artık kendim yapabilirim!'' düşüncesine kapılan bazı arkadaşlarımız olsa da zamanla 9 ay 10 gün neden ısrar ettiğimizi daha iyi anlayacaklardır. KALICILIK ideal kiloya gelmeniz değil, ZİHNİNİZİ VE BAZEN KARAKTERİNİZİ değiştirmeyi göze alabilmektir. Çevrenize karşı HEDEF ODAKLI baskın bir karakter oluşturmayı siz başaramazsanız, ÇEVRENİZ BASKIN KARAKTERLİ KİŞİLER sayesinde sizi tekrar eski kilonuza hatta daha fazlasına getirdiğinde 9 ay 10 günde ısrar ettiğimizi daha iyi anlayabilirsiniz.

''HK'' size sadece gerçekleri söyler ve sadece gerçeklerle yol alır. Size gerçekler üzerine kuruluGELECEĞİ YAŞATIR. Gerçeklerin olmadığı bir ortam, deniz kumundan yapılmış bir bina gibidir. Bir gün çöker...

HK Performans; Bedenen zayıflayabilmeniz için, ruhun doyuma ulaşmasını sağlayacak %100 kesin çözümler sunarak, Üstün Performansı, eğitim ve çok yönlü çalışmalar ile Dünyanın en iyi kalıcı kilo verme sistemini sizlere sunar. %100 sağlıklı, hızlı ve sürdürülebilir zayıflama süreci ayrıcalıklarını, Zayıflama Atölyesi çalışmalarında bulabilirsiniz. Uygulanan eğitim programının web tabanlı geliştirilmiş şekli ZAYIFLAMA OKULU sisteminde sizlere sunulmuştur.


Hangi kiloda olursanız olun Gelişerek Değişim Modelinde, kendinizi keşfetmeden, vücudunuzu okumasını öğrenmeden, düşünceleri hedefe uyumlu hale getirmeden, beyninizi sağlam bir şekilde formatlamadan ve tüm önyargılarımızdan kurtulmadan bunu gerçek anlamda kalıcı olarak başarmanız İMKÂNSIZDIR...

İşte biz bu imkansızı gerçekleştirmek için sizleri en az 3 aylık bir eğitim ve değişim süreci olan web tabanlı butik, Online ZAYIFLAMA OKULU'na davet ediyoruz...

20_kilo_zayıflama

Bu güne kadar pek çok şey denedim ama başaramadım diyenler, web sayfamızda bulunan pek çok farklı makaleyi sıkılmadan tekrar tekrar okumalı ve gerçekte hiçbir şey yapmadıklarını görmelidirler. İşe yaramaz pek çok şeyi denemek, pek çok yanlışın içine düşmek, sizi zayıflatmaz. Unutmayın ki; pek çok yanlış, tek bir doğru etmemektedir. Kendi dışınızda denediğiniz her şey, sömürü düzeninin bir parçasıdır. Zihinleri tutsak edilmiş insanlar, bu küçük parçalardan medet umarak, tüm umutlarını kaybederler, kendini keşfeden ve gerçekleri öğrenerek, zihnini bu tutsaklıktan kurtaran, özgür iradesi ile seçim yapabilen, önceliklerini; doğru şiddette, doğru yoğunlukta zihne iletmeyi öğrenen insanlar ise SAĞLIKLI, KALICI, ideal kiloda bir yaşamı hak edeceklerdir. ZAYIFLAMAK, Sağlıklı ideal kiloda kalıcı bir şekilde yaşamak, bir hak ediş olmalı, bütünü görmeli, onu yaşamalı ve zihnimizi başkalarının dayatmalarından arındırarak, özgür irademizle, önceliklerimizin farkında olarak hayatı yaşamalıyız.

21_kilo_zayıflama

Mevcut yaşam şartlarında her hangi bir yere gitmeden kendi şehrinde, kendi ev veya iş yerinde online olarak hızlı zayıflamak, sağlıklı ve kalıcı kilo vermek isteyenler için Kilobekçiliği idealdir. Gelişerek değişim ve kalıcı zayıflama ile ideal kiloda sağlıklı ve mutlu bir geleceğin kapılarını aralamak için HK Performans'ın çalışmalarına katılmanızı öneririz.


İDDİA EDİYORUZ!

Dünya'da; "HK Performans" Uygulamalarından, daha başarılı ve daha profesyonel; Üstün Performans, Zayıflama & İdeal kiloyu koruma sistemine sahip, "HK" yoğunluğunda ve kalitesinde hizmet veren, aynı duygudaşlığı hissettiren ve sonunda 3-5 satır değil, sayfalarca orijinal başarı mektubu yazdırabilecek.

Düşünce ve algımızı değiştirmeden, ruhsal bütünlük sağlayıp, bütünün tüm parçalarını bir araya getirmeden, gerçeklerle yüzleşerek, tecrübeye dayalı, güçlü motivasyon ve profesyonel takip kontrol sistemi olmadan ''KALICI ZAYIFLAMAK'' imkansızdır... Sağlıklı, kalıcı ve sürdürülebilir şekilde, ideal kiloda kaliteli bir yaşam için, Dünya'da alternatifsiz tek adres "HK Performans"kurumsal çözümleridir.

ZAYIFLAMAK, ideal kiloda kalıcı bir şekilde yaşamak bir hak ediş olmalı. Bütünü görmeli, onu yaşamalı ve zihnimizi başkalarının köleliğinden kurtararak, özgür irademizle önceliklerimizin farkında hayatı yaşamalıyız.

Kilobekçiliğini tanımlarken şunu söylemiştik;

"SİZİNLE GÜLÜP, SİZİNLE AĞLAYAN, KISACA SİZİNLE YAŞAYAN Kilobekçiniz ile Sağlığınızdan ödün vermeden, KALICI VE Potansiyelinizdeki en iyi sonucu almak, hedefe ulaşmak, artık çok daha kolay!

Biz taahhüt ettiğimiz her şeyi, Hayali gerçeğe dönüştürmek için, her türlü fedakârlığı yapıyoruz. Biz sizi değiştirmeye hazırız peki ya SİZ HAZIR MISINIZ?
"KİLOBEKÇİLİĞİ" "ZAYIFLAMA OKULU" Üyelik Özelliği ve kapsamı ;

     ·   Kişiye Özel Web sayfası üyeliği - Anlık takip kontrolü
     ·   Bilgi ve Tecrübeye dayalı Güçlü Motivasyon ve Süreklilik
     ·  İhtiyaca ve Mevcut duruma göre değişen S.Y. P rogramları
     ·  Web tabanlı Özel Takip kontrol sistemi ile her gün takip kontrol 
     ·   Online destek ( 09.30.-18.00. arası sınırsız ) 
     ·  Kişiye odaklı 1 kilobekcisi ile süreç desteklenir...
     ·   Anlık ileti Sistemi ile web üzerinden 7/24 Sınırsız Mesajlaşma 
     ·  Sayfa üzerinden sınırız normal mesajlaşma 
     · % 100 başarı ve tamamen bireysel "kişi odaklı" çalışma düzeni
     · Samimiyet ve Profesyonel hizmet anlayışı

"MIKRO & VIP" Üyelik özelliği ve kapsamı ;
     ·  Üyelik içeriğine göre Özel Ürün destekleri ( üyelik detayı bkz.)
     ·   Kişiye Özel Web sayfası üyeliği - Anlık takip kontrolü
     ·  Bilgi ve Tecrübeye dayalı Güçlü Motivasyon ve Süreklilik
     ·   İhtiyaca ve Mevcut duruma göre değişen S.Y. Programları
     ·  Web tabanlı Özel Takip kontrol sistemi ile her gün takip kontrol 
     ·  MIKRO Hizmet destek süreci ( 09.30.-18.30. arası sınırsız )
     ·   VIP Hizmet destek süreci ( 7/24 Sınırsız Destek )
     ·  Mikro-VIP üyelik arada ihtiyaca göre Telefon desteği vardır.
     ·   Anlık ileti Sistemi ile web üzerinden 7/24 Sınırsız Mesajlaşma 
     ·   Sayfa üzerinden sınırsız normal mesajlaşma 
     ·   % 100 başarı ve tamamen bireysel "kişi odaklı" çalışma düzeni
     ·   Mikro Üyelik'te, 1 Kilobekçisi
     ·  VIP Üyelik'te 2 Kilobekçisi ile süreç çok yönlü desteklenir...
     ·  Samimiyet ve Profesyonel hizmet anlayışı

İletişim için TIKLAYINIZ


HK PERFORMANS EĞİT. & DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ.Diğerleri;


S. Sancar 21 kg. resimli çalışmalar
  D. Köse 9,7 kg 24 cm incelme
 R. BASIK 29.6 kg Zayiflama ve 85 cm incelme Hk Performans
  21.9 Kilo Verme - ZAYIFLAMA ve 3 bölge Toplam 53 Cm İNCELME ANALİZİ.

  24.9 kilo sağlıklı zayıflama ve 3 bölge toplam 55 cm İNCELME Analizi

  18'lik Genç Kız oldum - Toplam 36 Kilo vermek ? 3 Ayda 26.2 kilo Sağlıklı Zayıflama  


%100 Değişim, %100 Memnuniyet
 

Not: İstanbul'da ikamet eden veya İstanbul'u sık sık ziyaret eden üye adaylarının öncelikli olarak,Üstün Performans Uzmanımızla randevu alarak bire bir görüşmeleri tavsiye edilir.

Dünyanın her yerinden bu sisteme üye olabilirsiniz. Tüm eğitim ve uygulama sistemi web tabanlı ONLİNE alt yapıya göre hazırlanmıştır.  Evinizde, iş yerinizde, kısacası internet olan her yerde, sizlere sadece bir tuş kadar yakın olan Zayıflama Okulu Eğitim Sistemi son derece başarılı ve hedef odaklı bir sistem olup, sizleri, hayaliniz olan İDEAL KİLONUZA ulaştıracaktır.