HALİL KARGULU Kimdir?

1976 Ankara doğumlu, evli ve 3 çocuk babası, Üstün Performans Uzmanı ve Dünyanın en hızlı ve farklı sürelerde en çok zayıflayan insanıdır. OMDER (Obezite ile Mücadele Derneği) Kurucu başkanı, TSK Milli takımında Kondisyoner ve Milli Sporcudur. 20 yıllık profesyonel spor geçmişinde, Poomse, Taekwondo ve Atletizm çalışmaları mevcut olan Kargulu, 2002 yılında Noter tasdikli ve Guinness temsilcileri gözetiminde başarı ile tamamladığı çalışmalarında ''ZAYIFLAMA REKORTMENİ'' olarak literatürde geçmektedir. Resmi sonuçlu denemelerinde 10 gün, 30 gün (1 Ay) ve 24 saatlik ayrı ayrı zaman diliminde özel çalışmalar ve bu süreçlerde aldığı ZAYIFLAMA- Kilo Verme sonuçları ile SAĞLIKLI ve KALICI ZAYIFLAMANIN öncülerindendir.

2006 yılından bu yana HK Performans kurumsal çatısı altında, yüzlerce kişiyle birebir, hedef odaklı ve butik yani bireye özel çalışmalar uygulamış ve çeşitli başarılara imza atmıştır. (Üyelerimizin gerek başarı mektuplarını gerek video sunumları ve kalıcı zayıflama başarılarını sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz)

Yine 2006 yılında ''Vücudun Şifresi 1'' ve 2007'de ''Vücudun Şifresi 2'' kitaplarını yazmıştır. Her iki kitap da sizlere yalnızca gerçeklere dayalı bir sistemi çarpıcı olarak anlatmaktadır ve bu nedenle çok büyük bir ilgi ile karşılaşmış, güncellenmiş baskı ile dönemin en çok satan kitapları arasında yerini almıştır.

Halil Kargulu, kendi kurduğu HK Yayınları hizmeti ile GELİŞEREK DEĞİŞİM Dergisi sürekli yayınını çıkartmış ve yeni kitap çalışmalarını HK Yayınları çatısı altında sürdürmektedir.


Halil Kargulu

( Düşüncedeki virüsleri temizleyin %100 kalıcı ve hızlı değişin!

Yüksek meditasyon ve bilinç ile imkansız yoktur! )2008 yılında OMDER'i (Obezite ile Mücadele Derneği) kurmuş ve hala aktif dernek başkanlığını yapmaktadır. Bu çalışmalarla toplumsal bilincin oluşmasına katkı sağlamış ve yazdığı çeşitli makalelerle gerçeklere ışık tutan, genelden farklı düşüncelerini toplumla paylaşmaktadır.

2010 yılında aldığı 4 özel PATENT çalışması ile ;

* Ne yersen ye '' Sıfır Kalori'' patenti ile çok özel teknolojik zayıflama çözümleri sunmuştur ve Ar-ge çalışmaları devam etmektedir.

* Ruhsal ağırlığımızın geleceğimize yansıması ANALİZ programı ile mevcut düzeniniz ile 2 yıl, 5 yıl ve 10 yıl sonraki kilo durumu, sağlık durumu, hastalanma riskleri ve kaliteli yaşlılık durumunu gösteren ANALİZ METODU FAYDALI MODEL sistemini kurmuş ve çalışmalarına devam etmektedir.

* Dünyada ilk kez RUHSAL AĞIRLIK ÖLÇEN TARTIYI patentleyerek herkesin gerçek kilosunu ve TARTI PSİKOLOJİSİNİ aşabilmek için çığır açan model çalışmaları ortaya koymuştur.

* Gelecek yıllarda uygulanmasını göreceğimiz özel ''MİKRO BESLENME'' destek ünitelerinin aktif kullanımı ve özel kabin istasyon çalışmaları ile YÜZ YIL SONRA obezite çözümlerine ait sunumları şimdiden patentleyerek ortaya koyacak vizyonda çalışmalar yapmıştır.

Halil Kargulu, son 10 yıldır OBEZİTE- KİLO PSİKOLOJİSİ konusunda, sorunun çok yönlü çözümleri için yaptığı araştırmalar ve gözlemler sonucunda kilo psikolojisi konusunda dünyanın en geniş veri tabanına sahip, en etkili yöntemleri bilen, vizyonu geniş bir rehberdir. Tüm çalışmalarının yanında Türkiye ve Dünya'da bir ilk olarak, yazılı ve görsel medyada insanların beyinlerini uyuşturan ve zihinsel köleleştiren sektör haberlerine karşın OBEZİTE eleştirmenliği yapmaktadır. Algı ve his dünyası ve hayata bakışı ile
her zaman kendi farkını çalışmalarında ortaya koymuştur. Bütün uygulamaları ''önce insan'' mantığıyla geliştirmekte olup, ideal kiloda herkesin özgürce yaşamasını misyon edinmiş, ileri görüşlü bir araştırmacıdır.

2012 yılında '' YENİ ÇAĞDA YENİ NESİL BESLENME STRATEJİLERİ'' adı altında beslenmede yeni bir dönem başlatmış ve EĞİTİMLİ UYGULAMALARI ile MİKRO BESLENME konseptine geçerek '' TURBOMEND '' mikro beslenme ve destek ürünlerini çıkarmıştır.

2015 yılından itibaren GELİŞEREK DEĞİŞİM 1-5 seri kitaplarını hazırlayarak okurların hizmetine online olarak sunmaya başlamıştır. 2016 yılında basılı olarak tüm kitapçılarda bulmanız mümkün olacaktır.

HK Performans, dünyada takip edilen, çok fazla kopyaya sahip ve modellenen bir kurumdur ancak hiçbir çalışma, aslı gibi özel ve hedef odaklı olamaz. Taklitlerine aldanmayın, bu kapıdan içeri girin ve gerçeği yaşayın! Unutmayın ki gerçeklerin olmadığı bir sistem, deniz kumundan yapılmış bir bina gibidir, er ya da geç çöker! HK size sadece gerçeklere dayalı bir sistemi yaşatır.*  Metabolizma Hızının Şansı- Şansızlığı ve İnsan Ömrüne Etkisi!

*  Besin Dışı Farklı Enerji Kaynakları...!!

*  Besin Bağımlılığı ANALİZİ- Köleleştirilmiş Zihinler ve Bedenler

*  Kalorili Düşüncelerin Hayatımıza Etkisi...

* Uzun Ömürlü ve Kaliteli Yaşama Sanatı... 180 Yıl yaşamak   mümkün mü?

*  Erkeğin ''eşekliği'' kadını ŞİŞMANLATIR...!!

* Sağlıklı Hızlı ve Kalıcı Kilo Verme Teorisi... En Hızlısı, En Sağlıklısı! 

* Zayıflamak için Kullanılan Tüm Bitkisel ve Kimyasal İLAÇLAR ÇÖPE!

*  Yeni Nesil Kilo Verme ve Zihinsel Değişim Programı

*  Yeni Çağda Yeni Nesil Beslenme Stratejileri- Mikro Beslenme -

*  Tıbbi Antrenman Eğitimi ve Üstün Performans Çalışmaları

En Önemlisi de uzun ömürlü, sağlıklı kaliteli bir yaşam ve pozitif- negatif yeni enerji kaynaklarının hayatımıza etkisi gibi özel konular ve diğer makaleler...

Not : Yukarıdaki başlıkları ''MAKALELER'' bölümünden okuyabilirsiniz.HK Performans Üyesi Olmak AYRICALIKTIR!

HK PERFORMANS EĞİTİM VE DANIŞMANLIK ;


Üstün Performans Uzmanı Halil Kargulu tarafından 2006 yılında kurulmuştur. Temel amacı ; Sağlıklı, hızlı ve kalıcı, sürdürülebilir ZAYIFLAMA program ve uygulamalarını dünyada alternatifsiz bir şekilde sunmaktır. Mevcut butik zayıflama sistemleri, kıyası ve alternatifi olmayan, hedef odaklı özel çalışmalardır.

Siz, hayatın farklı renklerini yaşarken, ideal kilonuza kavuşturacak, hayalinizdeki istediğiniz kıyafeti giymenizi sağlarken, pozitif bakış açısı geliştireceğiniz, bireye özel eylemsel çalışmalarla geleceğinizi aydınlatmayı hedefleyen çok özel bir kurumdur.

Tüm bunları uygularken KALICI ZAYIFLAMAK için GELİŞEREK DEĞİŞİM Eğitimleri veren,

Sürdürülebilir olması için keyif almanızı ve eğlenmenizi sağlayan,

Fiziksel anlamda potansiyelinizi en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacak, Fitness ve Tıbbi Antrenman sistemleri sunmaktadır.


HK PERFORMANS,  3 farklı sistemde üyelerine hizmet vermektedir ;


Yatılı Zayıflama Kampı : 7/24 tam kontrol ve güçlü motivasyon araçları kullanan, eğitim ve eğlencenin birlikte olduğu, temiz hava ve doğa içinde özümüze dönme üzerine Yatılı Kamp çalışmasıdır. (Başarı oranı %98'9dur. Bkz www.hk.com.tr Kamp Sitesi)

Yeni Nesil Uzaktan Eğitim Sistemi : Uzman kadrosu, donanımlı rehberler eşliğinde, danışmanınızın size sadece bir tuş kadar yakın olduğu, hedef odaklı, sürekli takip-kontrol ve motivasyon içerikli, GELİŞEREK DEĞİŞİM eğitimlerini içeren çok özel ve profesyonel bir sistemdir. Herhangi bir yere gidip gelmenize gerek kalmadan, evde, işte, okulda, kısacası internetinizin olduğu her yerde bu sistemden faydalanabilirsiniz. Dünyada hiçbir kurum ve kişi bu denli yoğun ve birey odaklı, bu kadar uzun saatler size hizmet sunamaz. Bu sistem HK uzmanlarının (Kilobekçilerinin) yoğun desteğini her an ve ANLIK hissedebileceğiniz canlı bir sistemdir. (Başarı oranı %96'dır. Bkz. www.vucudunsifresi.com Genel Site)

Sistem Üyeliği : CRM ve kısa süreli özel sunumları ile kişisel sayfanızı oluşturmanızı ve otomatik uygulama ve eğitimlerin olduğu çok daha net bir programdır. Aylık ve Kontör Hesabı üyelikleri ile aradığınız her şeyi bulabileceğiniz otomasyonlu eğitim ve uygulama sistemleridir. Bu sistem de profesyonel eğitmenler tarafından desteklenir ancak Kilobekçiliği sistemi gibi yoğun ve detaylı değildir. (Bkz. www.geliserekzayiflama.com Online Sistem)Açıklama :

Hangi üyelik ve sisteme dahil olursanız olun, HK sadece kendine yakışanı yapar ve size en mükemmel hizmeti vermeyi amaçlar. Sizlerin kilolu olma nedenlerinizi çok iyi bilen, yılları aşkın tecrübesiyle kilo psikolojisi konusuna hakim, sayısız başarılara imza atmış alternatifsiz bir kurumdur. Başaramamanız halinde neler kaybedeceğinizin farkında olan HK, sizi çok yönlü destekleyerek hedefe taşır. Sizlerin bile kendine inanmadığı zamanlarda başarabileceğinize inanan HK Performans, başarabilirim inancını ve umudunu kaybeden bireylerde '' Onu da denedim, olmadı.'' Düşüncesi sonrası gelen tüm yıkımların ve psikolojik travmaların farkında olan bir kurumdur. Zaten açık ve net olarak belirtmek gerekir ki hiçbir HK üyelik sisteminde başarısızlığa yer yoktur.
Heyecan, Güven ve Teslimiyet ile Sürece Başlayan Herkes %100 Değişir!


Doğru Kapıda Doğru Anahtarlasınız!


Halil Kargulu
ATV Canlı

Fotoğraflarda görmüş olduğunuz aktif üyelerimizden Ebru arkadaşımız 70 kilo zayıfladı, Sevgi arkadaşımız ise 22 kilo zayıflayarak başaranlar listemize adını yazdırdı.


Gelişerek Değişim Seminerleri- Bireysel /Kurumsal Halil Kargulu & Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri IŞIK ve Sayın Milletvekilimiz ile sağlıklı yaşam yürüyüşlerinde...

Halil Kargulu ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın İbrahim KOCAOSMANOĞLU ile sağlıklı yaşam yürüyüşünde...


    
                                  Dünya Zayıflama Rekortmeni
                                     Üstün Performans Uzmanı

                           HK Performans Yönetim Kurulu Başkanı

                                              
Halil KARGULU
Etiket :

zayiflama, kalici ve hizli zayiflama, saglikli ve kalici kilo verme,online zayiflama, hizli kilo vermek, hizli zayiflamak, diyet, kilobekcisi,kilobekciligi, yatili zayiflama kampi, zayiflama kamplari,online zayiflama programlari

 

Kampta Yoga Çalışması

HK Performans kamp programının günü gününe eşit değildir.

Ebru Ç. toplam 70 kilo verdi...

Video ve son hallerini sayfamızdan takip edebiliriz.

Kampta Eğitim Sohbetleri

Başarıya giden yol HK!

Başarmanın Sevinci Paha Biçilemez!

Sizleri de 'başaran' olmaya davet ediyoruz.

HK üyeleri istanbulda buluştu!

Yaklaşık 60 üye bir araya geldik. ilk 50 kişi toplamda 1280 kg. zayıflayarak tarihe geçti...

Zayıflama Kampında Butik Çalışmalar

Hedef odaklı grup çalışmalarımız

Zayıflama Kamp Egzersizleri

Mikro Beslenme ve Turbo ile Arınma

Zayıflama Kampında Bireysel Çalışmalar

Kişiye özel hedef odaklı bireysel çalışmalar