DENİZ K. Boy: 1,65 İlk kilo: 69 İSTANBUL 10 KG. (RESİMLİ)

1. Kilobekciliği Programından memnuniyet dereceniz nedir? Yüzdelik bir rakam verseniz % kaç vermek isterdiniz? ...Neden?

Kilobekçiliği programını puanlamam gerekseydi kesinlikle 100 üzerinden 100 verirdim. Programa başlamadan önce bu kadar fayda sağlayacağını ve bende böylesi bir memnuniyet uyandıracağını tahmin bile edemezdim. Bu sadece bir zayıflama programı değil; hiç söylenmese de aynı zamanda bir kişisel değişim ve gelişim programı. Programa katıldığım için, aldığım tüm hizmetler için çok mutluyum. Üstelik yaşamım boyunca bu hizmetleri kısa süreli de olsa yeniden almak ve aynı hoşnutluğu yeniden yaşamak isterim.

2. Kilobekcinizden memnun musunuz ? Yeterli desteği alabildiğinizi düşünüyor musunuz ?

Kilobekçisi-üye eşleştirmesi için size çok teşekkür ediyorum. Yaş, ilgi alanı, bilgi, deneyim, entelektüel paylaşım, benzer karakter özellikleri ve kişilik yapısı itibariyle bana bu kadar uygun bir kilobekçisi atanacağını tahmin edemezdim. Kilobekçim üyeliğim süresince içten ilgisi ve desteğiyle, hem fiziksel değişim sürecime hem de kişisel gelişimime önemli katkılarda bulundu. Kendisine ve size müteşekkirim. İletişimimiz, benim iş programım nedeniyle seyrekleştiğinde ya da onun kısa süreli yoğunluklarında birbirimize maksimum düzeyde anlayış göstermeye çalıştık. Yine de üyeler bu konuda kendilerinde biraz naz yapma hakkı buluyorlar ve kilobekçilerini diğer üyelerle paylaşmak istemiyorlar sanırım. Bir-iki kez ben de bu hakkımı kullandım ve şaka yollu göndermelerde bulundum ama söylediğim gibi bu ilgi ya da destek azlığından değil, uygun zamanların çakışmamasından kaynaklanan, kısa süreli ve tamamen münferit durumlardı.


Devamı için lütfen TIKLAYIN...